KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13669197
nr 1366 9197
Josef Öberg
(1890-1967), Sverige
Oljemålning, "Strandbild, Norra Öland". Signerad. Olja på duk, 42x48 cm
Josef (Jocke) Öberg, svensk bildkonstnär född 1890, död 1967.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 december 2020
kl 18:27:31
9/12 19:21:38
Josef Öberg
Läs mer om Josef Öberg